Jak ten prosty napój z sodą oczyszczoną może zmienić Twoje życie – Dietetycy zaskoczeni efektami.

Czy masz świadomość, że w kuchennej szafce skrywa się niezwykły składnik – soda oczyszczona, będąca rewelacyjnym pogromcą tłuszczu? Mimo pełni lata, jeśli nadal zmagasz się z nadmiarem kilogramów, jest na to sposób!

Z soda oczyszczoną pożegnasz się z niepożądanym tłuszczem z brzucha, ud, czy pleców. Ten naturalny kosmetyk, oprócz swoich zastosowań kulinarnych, posiada liczne właściwości prozdrowotne, o których mało kto wie. Soda oczyszczona, to nie tylko doskonały środek odchudzający, ale także wsparcie dla osób z problemami żołądkowo-jelitowymi i pomocnik w wchłanianiu substancji odżywczych.

Soda oczyszczona wyróżnia się też innymi korzyściami: wspiera proces leczenia, reguluje PH organizmu, łagodzi stany zapalne, dostarcza energii, pomaga przy bólach infekcji dróg moczowych.

Oto prosty przepis na napój prozdrowotny z sody oczyszczonej:

Składniki:

  • ½ łyżeczki sody oczyszczonej,
  • 2 łyżki soku z cytryny,
  • szklanka wody.

Przygotowanie: Wymieszaj składniki w blenderze.

Stosowanie: Pij napój codziennie rano, na czczo. Nie tylko przyczynia się do wyszczuplenia, ale także poprawia ogólny stan zdrowia, w tym zapobiega nowotworom, zmniejsza stres, reguluje ciśnienie krwi.

Dla szybszych efektów warto dodać do codziennego planu ćwiczenia fizyczne i pić co najmniej 2 butelki wody dziennie podczas stosowania tej mikstury.

error: Treść zabezpieczona !!