Liczne sygnały, które mogą świadczyć o tym, że twój Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować. Poznaj zwiastun jego obecności.

Naszymi przewodnikami w świecie duchowym są oczywiście anioły. Co prawda nie jesteśmy w stanie zobaczyć ich gołym okiem, to możemy przy odrobinie zaangażowania zwrócić uwagę na ich obecność, przyglądając się swoim snom czy innym widzianym na co dzień znakom.

Już od najmłodszych lat dzieciństwa, nasze mamy mówiły nam, że anioły towarzyszą nam na każdym kroku naszego życia. Z pewnością są z nami i próbują się z nami kontaktować, jednak my nie zawsze wiemy, jak obierać od nich poszczególne sygnały.

Przypadkowe, mało znaczące symbole mogą okazać się formą kontaktu z aniołami. Mogą występować coraz częściej – zacznij zwracać na nie uwagę!  Wsparcie i miłość są bez wątpienia potrzebne na co dzień każdemu. Czasem mamy wrażenie, że jesteśmy w swojej podróży całkiem sami – nic bardziej mulnego – anioły towarzyszą nam, by nas chronić, prowadzić i pomagać w podejmowaniu decyzji.

Anioły mogą same pojawiać się częściej w Twoim życiu, ale także mogą dać o sobie znać na Twoją prośbę – wtedy, kiedy poprosisz siły wyższe o radę w jakiejś sytuacji. Wtedy powinieneś szczególnie obserwować dawane Ci przez wszechświat znaki.

Jak rozpoznać, że mój anioł próbuje się ze mną skontaktować?

Chmura

Chmura w kształcie postaci anioła jest oczywistym znakiem, że ten jest obok Ciebie.

Pióro

Jeśli w pobliżu nie widzisz żadnego ptaka, a jednak na swojej drodze natknąłeś się na piórko, może to być piórko Twojego anioła!

Swobodne zachowanie dzieci i zwierząt

Dziecko uśmiechające się od punktu, w którym nic nie ma, czy bez powodu merdający ogonem pies, mogą oznaczać, że w waszym otoczeniu znajduje się anioł.

Zapach

Słodki, piękny zapach, wzbudzający w Tobie pozytywne skojarzenia, jednak niemający swojego jednoznacznego źródła w Twoim otoczeniu może oznaczać, że obok Ciebie znajduje się właśnie Twój anioł.

Drobne monety

Te, znalezione na drodze, od zawsze były odbierane jako symbol szczęścia

 Muzyka

Jeśli pozornie słyszysz piękną muzykę lub śpiew, jednak nie potrafisz określić, skąd dobiega, może to być głos Twojego anioła

error: Treść zabezpieczona !!