Rewolucyjny lifting dla kobiet w każdym wieku – odkryj efekty już po 10 sekundach dziennie.

Niezwykle jest to, że chociaż na siłowni spędzamy całe dnie, dążąc do wyćwiczenia pośladków, wzmocnienia mięśni klatki piersiowej i nóg, zwłaszcza przed sezonem plażowym, to jednak trening mięśni twarzy pozostaje często przez nas, kobiety, zaniedbany.

Znakomitym przykładem prostoty i efektywności w domowym liftingu twarzy jest metoda Mamady Yoshiko. Ta 45-letnia autorka, mimo swoich lat, zachwyca wyglądem młodej dziewczyny.

Te ćwiczenia są równie skuteczne jak kosztowne zabiegi kosmetyczne. Technika „Podnoszenie skroni” pomaga zmniejszyć widoczność fałdów nosowo-wargowych oraz eliminuje drugi podbródek. Jest to rozwiązanie zarówno dla tych, którzy chcą zapobiegać powstawaniu zmarszczek, jak i dla tych, którzy już zmagają się z niechcianymi zmianami starzenia.

Mamada Yoshiko, japoński guru facebooka i twórca wielu technik przeciwstarzeniowych, nie wymagających chirurgii ani drogich zabiegów, udowadnia, że wystarczy kilka minut dziennie i chęć piękna, aby osiągnąć pożądane efekty.

Ćwiczenie „Podnoszenie skroni” angażuje różne mięśnie, ale kluczową rolę odgrywa mięsień skroniowy, który ma duży wpływ na obwisłe kontury górnej części twarzy.

Ćwiczenie „Podnoszenie skroni” składa się z kilku kroków:

  1. Stań przed lustrem, umieszczając prawą rękę po lewej stronie skroni, palce obejmujące zewnętrzny kącik oka i zewnętrzną krawędź brwi, lekko naciągając skórę w górę, nie pochylając głowy do przodu.
  2. W tej pozycji, powoli przechyl głowę w prawo, rozciągając szyję, utrzymując ramiona nieruchomo.
  3. Zachowując pozycję, wyciągnij język w kierunku pochylenia głowy, wydychając z dźwiękiem „ha” i wdychając nosem, wykonując 4-5 oddechów i wydechów.
  4. Wróć język do ust, zrelaksuj mięśnie i wróć do pozycji wyjściowej, powtarzając ćwiczenie z drugiej strony.

Domowy lifting twarzy Mamady Yoshiko jest rewolucyjnym odkryciem dla kobiet w każdym wieku. Codzienne wykonywanie tego prostego ćwiczenia szybko przyniesie zaskakujące efekty: napiętą skórę, wygładzone skronie i mniej widoczne zmarszczki na czole. Więc dlaczego by nie spróbować?

error: Treść zabezpieczona !!